ZásilkovnaOsobní odběr
Cena přepravy50 Kč
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online
ZásilkovnaKurýrní doručení
Cena přepravy100 Kč
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online
Česká poštaBalík do ruky
Cena přepravy100 Kč
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online
BalíkovnaBalíkovna
Cena přepravy50 Kč
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online
ZásilkovnaVečerní kurýrní doručení
Cena přepravy120 Kč
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online
FUNMERINOOsobní odběr
Osobní odběrZdarma
Platba:
 • Bankovní převod
 • Kartou online

Detailní informace k dopravě

Zásilkovna - Osobní odběr
Osobní odběr na kterékoli dostupné pobočce společnosti Zásilkovna. Zásilkovna je sdružení různých obchodů, benzínových pump, trafik a jiných provozoven, které jsou zapojeny do sítě pro osobní odběr zboží z e-shopů. Více informací o jednotlivých pobočkách zde.

Kurýr Zásilkovna - Kurýrní doručení
Zásilka Vám bude doručena kurýrem na Vámi zvolenou adresu. Kurýr v den doručení volá a dohodne s Vámi detaily předání zásilky. V případě nepřítomnosti si můžete dohodnout jiný termín doručení zásilky.

Česká pošta - Balík Do ruky
Doručení na adresu balíkovou službou české pošty. V případě, že Vás doručovatel České pošty nezastihne, bude zásilka uložena na Vaší pobočce pošty po dobu 7 dnů, kde si ji můžete vyzvednout.

Zásilkovna - Kurýrní večerní doručení
Zásilka Vám bude doručena kurýrem na Vámi zvolenou adresu ve večerních hodinách. Kurýr v den doručení volá a dohodne s Vámi detaily předání zásilky. V případě nepřítomnosti si můžete dohodnout jiný termín doručení zásilky.

FUNMERINO - osobní odběr
Osobní odběr možný v Praze po předchozí domluvě. (úterý a čtvrtek 15-16 hodin, Přecechtělova 2226/12, 155 55 Praha 5)

Možnosti placení

On-line platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

platebni-brana-comgate-banky-cz

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám se prosím obracejte přímo na poskytovatele platební brány.

Platební brána ComGate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267